UnionOcel

Trojlístek firem – český UnionOcel, rumunský UnionOtel a polský UnionStal – patří mezi lídry na poli prodeje plechů, výpalků a komponentů. Jejich technologické vybavení centrálního skladu a servisního centra je jedno z nejmodernějších tohoto druhu v Evropě.

Pro všechny tři společnosti Arkadia dlouhodobě zajišťuje reklamní, grafický a produkční servis. Rozvíjíme a aplikujeme identitu, jejíž základy jsme položili již v roce 2015. Postavili jsme webové stránky, připravili sady produktových prospektů a prezentací, které pravidelně aktualizujeme a doplňujeme o nový sortiment a služby. Vznikala tak velmi atraktivní prezentace ocelářské obchodní společnosti pro aktivní obchod. Tento informační „sales kit“ pravidelně obohacujeme o užitečné reklamní předměty a kancelářské předměty.

To vše ve 4 jazykových mutacích. Vzhledem k mírným odlišnostem mezi aplikacemi v jednotlivých zemích vzniká vždy nejdříve česká a anglická verze, následně se aplikuje a ladí verze pro Rumunsko a Polsko.

Pravidelně se také podílíme na přípravách obchodních i lokalitních eventů.

Podobně komplexní prezentaci rádi připravíme i pro vás. Díky systematickému přístupu vznikne účinná a jasně čitelná prezentace vaší firmy. Nastudujeme váš obor podnikání i konkurenci a připravíme vám koncept přesně na míru.

Spojte se s námi.

reference_UO_001
reference_UO_001
reference_UO_002
reference_UO_002
reference_UO_003
reference_UO_003
reference_UO_004
reference_UO_004
reference_UO_005
reference_UO_005
reference_UO_006
reference_UO_006
reference_UO_007
reference_UO_007
reference_UO_008
reference_UO_008
reference_UO_009
reference_UO_009
reference_UO_010
reference_UO_010

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.