Union Ocel - grafika pro VIP event

Kreativa a grafika pro event je tak trochu samostatnou disciplínou. Znáte to, každý z vás se zúčastnil desítek, či stovek eventů a pamatuje si jich jen zlomek. A právě vizuální styl může celý event doslova přišpendlit do vašeho podvědomí. Chcete příklad? Plavba parníkem po Vltavě je vždy úžasný zážitek. Voda, panorama staré Prahy a krásná loď, to je vyzkoušená kombinace pro turisty i firemní eventy.

Klient si pro své zákazníky objednal podvečerní plavbu na dvou luxusních lodích, ovšem chtěl mnohem víc. Aby zákazníci vnímali nejen krásnou Prahu, ale zejména brand a pohostinnost klienta.

A právě zde je prostor pro nás. Připravili jsme originální ideu. 2 lodě - 2 téměř identické grafiky, ovšem v inverzním provedení modro-oranžové kombinace firemních barev. Zvací mikrosite, lodní lístky jako vstupenka pro přihlášené. Výrazný branding nástupiště a odznáček do klopy jako elegantní dárek. A na lodi spousta dekorací a informačních materiálů - program, jídelní a nápojové lístky či polštářky, které podstatnou měrou podpořily originální branding parníků.

Co nás potěšilo? Že je grafika velmi originální a inspirativní se nechali slyšet i samotní provozovatelé parníků.

Arkadia_Union Ocel
Arkadia_Union Ocel
Arkadia_Union Ocel
Arkadia_Union Ocel
Arkadia-Union Ocel
Arkadia-Union Ocel
Arkadia-Union Ocel
Arkadia-Union Ocel
Arkadia-Union Ocel
Arkadia-Union Ocel

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.