Renocar 30

Skvěle využitý potenciál 30. narozenin

Renocar, to je ve světě automobilů a zejména ve světě BMW skutečně tradiční česká značka. Založil ji už v roce 1990 pan Miloš Vránek senior a Renocar se tak stal prvním oficiálním dealerem BMW v tehdejším Československu.

Třicáté narozeniny se tedy logicky staly důležitým prvkem v každodenní komunikaci. Denně připomínají zákazníkům a obchodním partnerům historii, odkazují na to, co se firmě povedlo a co chystá do dalších let. Zároveň jsou skvělým marketingovým nástrojem, který pomůže propagovat značku, upevnit pozici na trhu, zviditelnit se mezi konkurencí a určitě také prodat další auta a motorky.

V Arkadii vzniklo narozeninové logo, respektive modulární stavebnice, jak logo efektně a efektivně používat. Jeho variabilita umožnila bohaté využití napříč reklamními kanály, použití brandingu na autech i v autosalonu. Podpořila vznik limitovaných edicí aut, autodoplňků i motoristy žádaného merchandisingu neboli, jak říká mladá generace, „merče“.

Dalšího využití a dalších aplikací se dočkalo logo a výroční komunikace v rámci časopisu Renocar magazín, kde je tématu 30 let věnováno několik stran rozhovorů, vzpomínek i zamyšlení nad budoucností, jednotlivé milníky se bohatě využívají v rámci práce s onlinem a sociálními sítěmi.   

 

„Chtěl jsem tímto Arkadii poděkovat za výbornou práci. Lidé z agentury velice rychle pochopili zadání a připravili verze loga pro různé aplikace včetně příkladů využití. Taková prezentace nám umožnila udělat si přesnou představu o použití loga v průběhu celé výroční komunikace a provázat logo s ostatními komunikačními nástroji. Praktické používání naše nadšení z výročního loga potvrdilo, jeho použití je výrazné a dobře podporuje celou komunikaci třicetiletého výročí Renocaru. Dobrá práce.“

Peter Bittó
Generální ředitel Renocar a.s.

Renocar využívá marketingový potenciál výročí skutečně velmi intenzivně. Přesto máme v zásobě celou řadu dalších možností. Máme za sebou mnohaleté zkušenosti a desítky projektů.

Spojte se s námi. Porozumíme vašim potřebám a nabídneme vám služby přesně na míru.

TIP: Pokud byste se chtěli o historii, současnosti i budoucnosti Renocaru dozvědět více, přečtěte si Renocar magazín, který již tradičně vzniká v Arkadia.

ref_RENOCAR30_02
ref_RENOCAR30_02
ref_RENOCAR30_03
ref_RENOCAR30_03
ref_RENOCAR30_04
ref_RENOCAR30_04
ref_RENOCAR30_05
ref_RENOCAR30_05
ref_RENOCAR30_06
ref_RENOCAR30_06
ref_RENOCAR30_07
ref_RENOCAR30_07
ref_RENOCAR30_08
ref_RENOCAR30_08

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.