Rebranding jako součást expanze

Podpora expanze firmy aneb jak jsme pomohli rozzářit hvězdu krajinářské architektury. New Visit – to jsou špičkové návrhy veřejného prostoru, parků a zahrad, precizní realizace. Vybaví vás prémiovým mobiliářem, nábytkem, zahradní gastronomií, zahradní technikou pro údržbu veřejných parků, firemních sídel, privátních zahrad – nyní nově s vlastním showroomem a eshopem. Impulsem pro rozsáhlé změny identity a komunikace se stalo rozšíření služeb o nákupní centrum zahradního designu.

Nová strategie značky si vyžádala nejen rebranding loga New Visit, ale hlavně vznik 3 subbrandů pro jednotlivé podnikatelské aktivity. Následovala příprava komunikace, prezentačních materiálů, branding nového sídla včetně wallmarketingu, koncept a návrh nových webových stránek https://www.newvisit.cz/ a řada dalších aktivit. V rámci netradičních nosičů jsme umístili reklamní polepy na celou flotilu robotických sekaček, které prakticky denně sekají Centrální lázeňský park v Poděbradech, za jehož současnou podobou stojí architekti z New Visit.  

Po téměř 3 letech můžeme směle říci, že máme hotovo. New Visit poskytuje skutečně komplexní služby ve svém oboru, nákupní galerie pod názvem New Visit Garden Store a její online verze Garden Shop https://shop.newvisit.cz/představují jedinečnou nabídku zahradního vybavení od nábytku až po osvětlení či doplňky určené do plenéru a zahradní techniku. Přináší tak firmě nejen profit z prodeje zboží, ale zásadně podporuje akvizici služeb poskytovaných architekty z New Visit. V neposlední řadě poskytuje exkluzivní zázemí pro nejrůznější odborné i zážitkové akce.

Ostatně, doporučujeme inspirativní návštěvu New Visit Garden Store v srdci Hradce Králové a nákupy na https://shop.newvisit.cz/. Budete okouzleni nabídkou i formou prezentace.

NV_ref_01
NV_ref_01
NV_ref_02
NV_ref_02
NV_ref_03
NV_ref_03
NV_ref_04
NV_ref_04
NV_ref_05
NV_ref_05
NV_ref_06
NV_ref_06

A jak je na tom vaše značka? Rádi s vámi prodiskutujeme její možné pozvednutí v rámci naší LIFT THE BRAND péče.

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.