Rebranding a nové obaly

Zadání pro agenturu Arkadia bylo jasné – vytvořit přátelskou, rodinnou a zdravou značku pro rajčata pěstovaná českými farmáři pod značkou Rajčeska. Zadavatel, skupina ČEROZ group, je jednou z klíčových firem ve střední a východní Evropě v oblasti prodeje, distribuce a pěstování ovoce a zeleniny. Tak jsme se do toho pustili a připravili atraktivní koncept, který můžete potkávat na pultech svých obchodů.

Vždy začínáme konceptem.

Prošli jsme si podklady, konkurenci, hledali jsme a našli ten správný. Rajčeska, to jsou česká rajčata pěstovaná srdcem, políbená sluncem, opylovaná čmeláky, rajčata plná chuti, zdraví a života.

Následuje lákavé copy.

Stejně jako rodiče vychovávají láskyplně své děti, pěstujeme i my s láskou naše rajčata. Pěstitelé spojení pod značkou Rajčeska se poctivě a ekologicky starají o každou rostlinu, aby na ní vyrostly ty nejkrásnější a nejchutnější plody. Rostliny chráníme biologickými prostředky, k zavlažování používáme dešťovou vodu. V našich sklenících udržujeme rajčata celoročně v teple, chráněná před nepříznivými vlivy počasí i škůdci. Rajčeska jsou plody, se kterými vám předáme i kus láskyplné péče, kterou jsme jim věnovali.

Ruku v ruce s tím jde grafika.

Jednoduché černobílé, občas probarvené skici ovoce, redesignované logo, stylizovaná česká vlajka a hlavně jednoduše vyvedené ikony symbolizující péči a přístup k pěstování.

A pak už jen obalový design.

Spousta aplikací na nejrůznější tácky, košíčky, samolepky či přívěsky. Zkrátka obaly pro celou sortimentní řadu.

Ostatně nezbývá než Rajčeska vyzkoušet nebo se podívejte na ostatní obaly z dílny Arkadia. Rádi se budeme věnovat i vaší značce a obalům, stačí napsat nebo zavolat.

 

AAA_ref_RAJCESKA_01
AAA_ref_RAJCESKA_01
AAA_ref_RAJCESKA_02
AAA_ref_RAJCESKA_02
AAA_ref_RAJCESKA_03
AAA_ref_RAJCESKA_03
AAA_ref_RAJCESKA_04
AAA_ref_RAJCESKA_04
AAA_ref_RAJCESKA_05
AAA_ref_RAJCESKA_05

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.