Prémiový zákaznický časopis

Pro společnost Renocar, jednoho z největších dealerů značek BMW, BMW Motorrad a MINI v České republice, jsme zrealizovali už několikáté vydání Renocar magazínu - prémiové tiskoviny pro zákazníky a obchodní partnery zaměřené na informace a novinky ze světa BMW a MINI a dění kolem značky Renocar. Magazín přináší rozhovory se zajímavými osobnostmi z oblasti umění, businessu, architektury, designu, sportu, poskytuje cestovatelské tipy atd. Témata jsou v magazínu řazená tak, aby měl časopis potřebnou dynamiku a udržel si pozornost čtenáře.

Jako česká rodinná firma si Renocar velmi zakládá na kvalitě designu a obsahu svého prémiového magazínu a dokáže díky tomu držet krok s časopisy světových automobilových značek. Pro společný tým agentury Arkadia a společnosti Renocar je tvorba magazínu radostí a vyjádřením vášně ke krásným automobilům a motorkám.

Z Renocar magazínu se za dobu, kdy vychází (od roku 2010), stal exkluzivní, klienty oblíbený a každoročně očekávaný časopis výrazně podporující loajalitu ke značce. Jeho součástí jsou i příběhy zákazníků a dostat možnost objevit se na stránkách magazínu vnímají klienti jako prestižní záležitost. Magazín pravidelně anoncuje modelové a technické novinky a slouží tak i jako nástroj podpory prodeje.

„Renocar vydává magazín jednou ročně jako vlajkovou loď své brandové tištěné komunikace. Graficky a obsahově je pro nás proto vyznění magazínu extrémně důležité a k přípravě této klíčové komunikace potřebujeme partnery, kteří nám rozumějí a aktivně celou přípravu řídí. Tenhle požadavek Arkadia perfektně splňuje, spolupráce na magazínu je kreativní, obohacující a navíc i zábavná. Důkazem úspěšné spolupráce je koneckonců Renocar magazín 2021, který je přesně podle mých představ a očekávání - moderní, dynamický a inovativní.“

Peter Bittó
Generální ředitel Renocar, a.s.
AAA_Renocar_reference_01_oprava
AAA_Renocar_reference_01_oprava
AAA_Renocar_reference_02_oprava
AAA_Renocar_reference_02_oprava
AAA_Renocar_reference_03
AAA_Renocar_reference_03

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.