POINT CZ - nový vizuální styl

Seznamte se s expertem na print & packaging.

POINT CZ je významná česká tiskárna, která si zakládá na technologickém pokroku a inovacích. A to nejen z hlediska technologického vybavení, produkovaných výrobků, ale také svou komunikací. A právě tuhle svěží a osvícenou DNA značky POINT CZ jsme dostali za úkol dostat doslova do každého dílku marketingové komunikace.

Opticky i významově jsme dali značce nový obsah, dynamiku, sdělnost. Nový vizuální styl pracuje se symbolikou rozpohybovaných bodů a křivek inspirovaných tradičním logotypem POINT CZ. Tyto prvky symbolizují nejen samotný proces výroby, ale také šíři a komplexnost služeb. Stavebnicový koncept v sobě nese velkou míru svobody práce s barvami i tvary a díky tomu umožňuje zadavateli komunikovat vždy zcela originálně. Přesto si v každém okamžiku zachovává jedinečnost a rozpoznatelnost v oboru napříč konkurencí.

Na začátku byl silný komunikační koncept v atraktivním grafickém kabátě, následoval základní manuál a dlouhá řada konkrétních návrhů a aplikací. Celý příběh značky POINT CZ – print & packaging expert jsme zakódovali do moderní dynamické prezentace https://www.pointcz.com/ Kratší příběhy se snažíme vyprávět na všech reklamních materiálech, na flotile firemních automobilů, na marketingových a akvizičních materiálech. Technické inovace jsou propsány v kreativním zpracování obalů, akvizičních direct mailů, vzorníků či firemních dárků.

„Na polygrafickém trhu jsme od roku 1993 a s vizuální identitou máme řadu zkušeností. Víme, že vystihnout motiv, který bude právě pro náš obor typický, je poměrně složité. Chtěli jsme, aby naše nová firemní identita spojovala naši minulost s budoucností a zasahovala do všech aktivit, kterým se věnujeme. Nový korporátní styl, který jsme realizovali s agenturou Arkadia tento požadavek splnil do puntíku. Jsme na sebe nároční a nároční jsme i na vše, co děláme. Agentura Arkadia nám dokázala, že je pro nás silným partnerem, o kterého se můžeme opřít. Na spolupráci si nejvíce ceníme profesionálního přístupu k projektům, schopnosti vcítit se do našich potřeb, ale především vysoké kvality odvedené práce. Spolupráci můžeme vřele doporučit.“

Michal Sázavský
jednatel POINT CZ, s.r.o.

Tiskárna POINT CZ je špičkovým odborníkem ve svém oboru a nám, kreativní agentuře, je nejen skvělým zadavatelem, ale také ceněným obchodním partnerem. Až budete hledat experta pro print & packaging, poptejte POINT CZ.

POINT_reference_02_01
POINT_reference_02_01
POINT_reference_02_02
POINT_reference_02_02
POINT_reference_02_03
POINT_reference_02_03
POINT_reference_02_04
POINT_reference_02_04
POINT_reference_02_05
POINT_reference_02_05
POINT_reference_02_06
POINT_reference_02_06
POINT_reference_02_07
POINT_reference_02_07
POINT_reference_02_08
POINT_reference_02_08
POINT_reference_02_09
POINT_reference_02_09
POINT_reference_02_10
POINT_reference_02_10
POINT_reference_02_11
POINT_reference_02_11
POINT_reference_02_12
POINT_reference_02_12
POINT_reference_02_13
POINT_reference_02_13
POINT_reference_02_14
POINT_reference_02_14
POINT_reference_02_15
POINT_reference_02_15

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.