Nová sportovní značka

Pro českou společnost Direct Media, s. r. o., a její divizi zakázkového sportovního oblečení Dres.cz jsme připravili identitu nové značky, logotyp, brand manuál a ukázky aplikací. Identitu, která bude bavit zákazníky a zároveň odrážet tým lidí, kteří vyrábějí v srdci Brna sportovní oblečení špičkové kvality.

Při hledání správného názvu bylo naší snahou vytvořit zajímavý a výjimečný novotvar, který by na první dojem vystihoval emoce a pocity něčeho nového, neokoukaného, co navíc evokuje pohyb a dynamiku, které jsou sportu vlastní. Zároveň jsme chtěli, aby byl název atraktivní i z hlediska typografického. MUOWO v sobě odráží pohyb i nejrůznější terény, v nichž se sportovci pohybují.

Logotyp a celá identita brandu je založena na kreativní práci s typografií, kde se používají jako grafické prvky různé znaky a glyfy, jež vytvářejí bohaté a různorodé prostředí pro jakoukoliv formu komunikace či aplikace. Barevnost sází na výraznou atraktivní modř v kombinaci s bílou.

Spojením všech těchto prvků vzniká jedinečná značka MUOWO, která působí přátelským a optimistickým dojmem. Zároveň je dostatečně hravá. 

V Arkadia držíme palce všem značkám, které chtějí dělat radost svým klientům. Těm českým a moravským zvlášť. Pokud chcete příběh značky MUOWO sledovat dále, navštivte její web nebo sociální sítě. 

Potřebujete nastartovat nebo restartovat vaši značku? Rádi s vámi probereme všechny možnosti.

AAA_ref_MUOWO_01
AAA_ref_MUOWO_01
AAA_ref_MUOWO_02
AAA_ref_MUOWO_02
AAA_ref_MUOWO_03
AAA_ref_MUOWO_03
AAA_ref_MUOWO_04
AAA_ref_MUOWO_04
AAA_ref_MUOWO_05
AAA_ref_MUOWO_05
AAA_ref_MUOWO_06
AAA_ref_MUOWO_06
AAA_ref_MUOWO_07
AAA_ref_MUOWO_07
AAA_ref_MUOWO_08
AAA_ref_MUOWO_08
AAA_ref_MUOWO_09
AAA_ref_MUOWO_09
AAA_ref_MUOWO_10
AAA_ref_MUOWO_10
AAA_ref_MUOWO_11
AAA_ref_MUOWO_11

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.