Firemní hodnoty denně na očích

Firemní hodnoty jsou kompasem pro postoje a chování zaměstnanců a určují jednotný směr celé společnosti. Jsou důležitým prvkem marketingu firmy a prolínají se do celé její strategie. Vaši zaměstnanci by je měli dokonale znát. Velmi účinným nástrojem je umístění hodnot na stěny prostřednictvím wallmarketingu.

AAA_reference_BERNER_002_HODNOTY
AAA_reference_BERNER_002_HODNOTY

I ve firmě BERNER podporuje wallmarketing každý den image mezinárodně úspěšné obchodní společnosti, specializující se na prodej nářadí, spotřebního materiálu a služeb pro autoopravárenství, stavebnictví i průmysl.

Originální interpretaci šesti firemních hodnot na chodbách a v zasedačkách doplňuje poslání prezentované majiteli společnosti. V rámci osvědčené struktury obsahu jsme přidali timeline představující historii společnosti, mapu pokrytí evropských trhů a interaktivní galerii pro prezentaci nejlepších obchodníků a obchodních výsledků.

Jak je to u vás? Máte firemní hodnoty a přemýšlíte, jak je popularizovat? Rádi vám poradíme a zpracujeme úvodní studii. Stejně jako jsme ji zpracovali řadě dalších firem. A pokud hodnoty ještě nemáme, umíme pomoci od úplného začátku.

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.