Exkluzivní značka: vizuální identita & launch

MB Exclusive je prestižní prodejce luxusních kolekcí zahraničních obkladů a dlažeb značek Versace, Armani, Roberto Cavalli a řady dalších. Arkadia připravila design a celkovou identitu značky MB Exclusive, podobu www prezentace a reklamních kanálů pro launch značky v ČR

Vše ale začalo před lety naším redesignem loga mateřské firmy MB Keramika. Již v této fázi se zrodila myšlenka vytvořit samostatný brand pro exkluzivní sortiment. Správný čas však přišel až nyní a toto je výsledek naší spolupráce.

Atraktivní, graficky čisté řešení, které dává vyniknout designům jednotlivých obkladů a dlažeb. Pomyslné bílé plátno, na které společně s MB Exclusive můžete namalovat vysněné zařízení svého bydlení.

Po designu responzivního webu následovala příprava a realizace TV spotu, speciálně určeného pro Golf Channel, podpora značky na vybraných hřištích a golfových turnajích nebo třeba inzerce ve vytipovaných časopisech.

Pokud plánujete nový nebo inovovaný design bydlení, nezapomeňte se podívat na www.mbke.cz. Spolu s luxusní dlažbou dostáváte i exkluzivní individuální služby spojené s poradenstvím, plánováním i dodávkou.

A pokud chcete pomoci s novou značkou, jejím rebrandingem a následným uvedením na trh, jsme tu pro vás.

 

AAA_ref_MBKE_01
AAA_ref_MBKE_01
AAA_ref_MBKE_02
AAA_ref_MBKE_02
AAA_ref_MBKE_03
AAA_ref_MBKE_03

Exkluzivní značka
vizuální identita & launch

AAA_ref_MBKE_04
AAA_ref_MBKE_04
AAA_ref_MBKE_05_odkaz na video
AAA_ref_MBKE_05_odkaz na video
AAA_ref_MBKE_06
AAA_ref_MBKE_06

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.