Employer branding a výročí firmy

Společnost EVVA, přední evropský výrobce mechanických a elektronických zabezpečovacích systémů, slavnostně otevřela nový výrobní komplex o rozloze 2 000 m2 v Tišnově. Zároveň si novou halou vybrala pro oslavu výročí 30 let společnosti. Akce se zúčastnili zaměstnanci společnosti, TOP management, rakouští majitelé firmy, zástupci municipality a médií.

Firma tak udělala další krok v budování pověsti dobrého zaměstnavatele v regionu. Zaměstnanci mohou být pyšní nejen na krásné nové výrobní prostory, ale také na image, kterou firma získala díky publicitě samotné akce a vytvořenému rekordu (viz níže). V neposlední řadě mohli hosté zcela mimořádně hovořit s majiteli firmy, kteří byli nadšeni touto pomyslnou „třešničkou na dortu“ své významné investice do výroby v ČR.

Prohlédněte si video z eventu.

Ve zbrusu novém areálu probíhaly během celého dne komentované prohlídky spojené s prezentací aktuálního výrobního programu a vize společnosti. Pro samotný event jsme pak přetvořili prostor výrobní haly do příjemného banketového sálu. Po slavnostním zahájení a přestřižení pásky byla slavnostně odhalena největší zámková vložka v ČR, kterou přišel osobně ocenit certifikátem prezident Agentury Dobrý den, zaznamenávající české rekordy a kuriozity, pan Miroslav Marek. Příjemnou atmosféru eventu, který moderovala populární moderátorka České televize Soňa Baranová, podtrhlo hudební uskupení Burysax, spojení DJ, saxofonisty a houslistky. Mezi hosty se pohyboval kouzelník, vzpomínku na akci si hosté odnášeli v podobě fotografií z foto koutku.

I pro vaši společnost vymyslíme HR aktivity spojené s employer brandingem, pomůžeme s otevřením nových firemních prostor či s oslavou výročí.

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.