Arch.Design – nová identita

Síla. Houževnatost. Pracovitost. Tvořivost. Poctivost. Vizionářství. Touha dělat svět krásnějším a vyvářet jedinečné věci, které mají vysokou hodnotu. To vše je vepsáno v DNA značky Arch.Design.


Od růžové k černé

Arch.Design se za dobu svého působení stal jednou z největších a nejvýznamnějších architektonických a projekčních kanceláří v České republice. S tím, jak značka posiluje svou pozici na trhu, souvisí i změna loga a identity. Arch.Design potřebuje být čitelnější, více se otevřít veřejnosti a komunikovat vlastní aktivity.

I když by se mohlo zdát, že změna loga je revolučním krokem, ve skutečnosti jde o přirozený důsledek vývoje firmy – posouvá se dál a po 25 letech úspěšného působení nejenže jde stále s dobou, ale také se stává tvůrcem budoucích trendů.

ArchDesign_reference_01
ArchDesign_reference_01

Explikace k nové identitě

Arch.Design je etablovaná architektonická kancelář, která stojí na pevných základech. Stabilitu dodává logotypu symbolické umístění názvu firmy do pomyslných základů. Na ty pak navazuje subtilně působící obrys fiktivní stavby.

Linie této stavby v různých proporcích projektujeme do layoutů a typografie, celá identita Arch.Designu tak působí velmi kompaktně, moderně a výtečně souzní s tematikou architektury.

ArchDesign_reference_02
ArchDesign_reference_02
ArchDesign_reference_03
ArchDesign_reference_03
ArchDesign_reference_04
ArchDesign_reference_04
ArchDesign_reference_05
ArchDesign_reference_05
ArchDesign_reference_06
ArchDesign_reference_06
ArchDesign_reference_07
ArchDesign_reference_07
ArchDesign_reference_08
ArchDesign_reference_08

Vzorové aplikace jako ukazatel směru

Navrhli jsme celou řadu aplikací od základních i reprezentativních tiskovin přes online formáty až po branding na staveništi. Ovšem kancelář se 35 architekty a 55 projektanty ví sama velmi dobře, že se jedná o určení směru, jak s identitou pracovat, ne o rigidní pravidla svazující veškerou kreativitu.

 

Přejeme nové značce Arch.Design slávu, úspěch a dlouhověkost.

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.