AD Group strategie

Systematické ladění grafických výstupů 13 firem a zastřešující skupinové značky.

Vypadat efektně a tvořit efektivně. To je motto, se kterým jsme začali pracovat v momentě, kdy se spolupráce s AD Group a jednotlivými firmami začala rozjíždět poměrně ve velkém stylu. Od různých zadavatelů z různých oborů společností, které AD Group sdružuje, chodila různá zadání. Ta jsme začali zpracovávat tak, abychom vyřešili danou oblast (profily, tiskoviny, weby...) pro všechny ostatní firmy. Vybudovali jsme tak pomyslnou „LEGO stavebnici“, kdy všechny „kostky“ na sebe navazují jak z hlediska marketingového mixu jednotlivých firem, tak i z hlediska celkového pohledu na skupinu. Dlouhodobě dochází ke sjednocování komunikace všech subjektů.

Navázali jsme na již rozdělanou práci a snažíme se o maximální synergii. Pro všechny firmy jsme vytvořili společné hodnoty, které jsou jednotně využívány v celé skupině. Vytváříme stále nové firemní profily, které mají jednotnou grafickou linii. Dotvořili jsme neexistující manuály a v nich kodifikovali společné prvky. Navrhli jsme designy webových stránek či merkantilních tiskovin. Mezitím jsme vytvořili novou identitu pro Hotel SEN a tvoříme další identity pro hotelový segment ve skupině.

Těší nás, že se nám daří naplňovat naše motto „Vypadat efektně a tvořit efektivně“ a že je zadavatel spokojen.

Jako pomyslnou třešničku na konec tohoto výčtu jsme si nechali logo nadačního projektu Stromy pro Brno, které jsme s velkou radostí projektu darovali.

ref_ADG_01
ref_ADG_01
ref_ADG_02
ref_ADG_02
ref_ADG_03
ref_ADG_03
ref_ADG_04
ref_ADG_04
ref_ADG_05
ref_ADG_05
ref_ADG_06
ref_ADG_06
ref_ADG_07
ref_ADG_07
ref_ADG_08
ref_ADG_08
ref_ADG_09
ref_ADG_09
ref_ADG_10
ref_ADG_10

Napište nám.

Nechejte nám na sebe kontakt a pár vět o tom, s čím vám můžeme pomoci. Ozveme se.