Nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét".
Tedy správným směrem.

vítáme vás
jsme tu pro vás

Jsme tu, abychom vám pomáhali stoupat správným směrem.

Efektivně propojujeme promyšlenou kreativu, nezapomenutelné eventy, originální produkci a funkční interiérový branding. Přesně tak, aby každý výsledek předčil vaše očekávání.

Naše know-how

Snažíme se na věci dívat z jiného úhlu, předvídat nepředvídatelné a řešit zdánlivě neřešitelné. Zároveň však dbáme na preciznost, efektivnost a širokou využitelnost.

Věříme, že vám naše spolupráce přinese nejen pečlivě propracovaná řešení, ale také širší perspektivu, porozumění a dohled nad celým projektem.

Správným směrem

Hodně se ptáme, abychom o vás věděli co nejvíce. Pak se naladíme na stejnou vlnu a jdeme tvořit! Do našich výsledků vkládáme inovace, vaši perspektivu, ale i punc více jak třicetiletých zkušeností. Správný směr tak dokážeme trefit na první dobrou.

  • zadání/brief
  • otázky
  • ideový koncept
  • cenová rozvaha
  1. objednávka
  2. realizace
  3. vyhodnocení
  4. zpětná vazba

Synergie úspěchu

Pracujeme pro markeťáky, personalisty, ředitele i majitele firem. Svoji komunikaci dokážeme přizpůsobit prostředí, ze kterého zadání přichází. Máme rádi dobrý brief, ale klidně i společně s vámi „přeladíme strunku“. Naším cílem je být pro vás parťáky, za kterými se budete rádi vracet.

Zkušená evoluce

Stavíme na pevných základech budovaných více než 30 let. Zároveň ale neusínáme na vavřínech a jdeme s dobou. Právě i proto dokážeme nabídnout široké spektrum řešení, která jsou s ohledem na váš charakter, cílovou skupinu a funkci pro vás to pravé ořechové.

Arkadia dream team

V našem týmu se setkávají zkušení matadoři i mladé pušky, kterým to opravdu pálí. Dohromady vytváříme sehraný tým, jehož hnací silou je sdílení zkušeností. Proto si už mladší kolegové nepletou KPI s KFC a boomeři používají ty správné lifehacks.