O nás

Čtvrt století zkušeností

Dali jsme dohromady dovednosti a ostřílený tým, abychom dovedli každý nápad posunout od konceptu přes projektový management až po realizaci. Nápaditost prochází všemi částmi naší práce, máme letité zkušenosti a díky tomu poskytujeme komplexní řešení.

Brand, který tvoří lidé

Náš tým je složený z energických duší, které již od roku 1994 nepřetržitě pracují na tom, aby z každé příležitosti vytěžily maximum. Za dobu fungování Arkadie jsme zrealizovali projekty za více než miliardu korun, ročně si na konto připíšeme okolo 200 zakázek.

Váš respekt si chceme zasloužit

Dobrý vztah s klientem je pro nás klíčový. Chceme se o vaší společnosti dozvědět víc, naladit se na stejnou vlnu a vytvořit společně projekt, který předčí vaše očekávání. Svoji práci děláme rádi. Chceme být agenturou, ke které se budete vracet. Jeden z našich klientů to dělá už přes 20 let.

Energie
Nikdy nemáme dost a neustále se chceme rozvíjet. Koupili jsme podíl v digitální agentuře a pustili se do nového projektu, kterým je Wallmarketing. Potrpíme si na odpovědné podnikání. A na účet nám můžete připsat také aktivní členství v Regionální hospodářské komoře.
blesk
Stabilita
Vážíme si toho, že s námi klienti zůstávají dlouhodobě. S řadou z nich spolupracujeme více než 10 let. Ceníme si zároveň zkušených zaměstnanců, kteří jsou nepostradatelnými částmi agenturní mozaiky. Průměrně člověk v Arkadii pracuje 7 let a dva exempláře už dokonce trojnásobně déle. Můžete nám věřit, že za tu dobu už se v oblasti reklamy pohybujeme poměrně jistě.
cihlicky
Vášeň
Jsme vypravěči příběhů, jejichž scénáře sami tvoříme. Víme, že dojem, který naše práce zanechá, je klíčový. Jsme zapálení experti, kterým je překonávání hranic vlastní. Chceme si být jistí, že služby, které vám doručíme, jsou ty nejlepší. Proto je často na vlastní kůži zkoušíme. Jsme Arkadia.
srdicko

Rádi vám pomůžeme

Žádný nápad není špatný a všechno má svoje řešení. Ať už máte konkrétní představu o tom,
s čím vám můžeme pomoci, nebo jste teprve na samém začátku, neváhejte se na nás obrátit.

Luděk
Petra 2
Petra Juránková
Key Account Manager
Daniel
Daniel Václavík
Chief Operating Officer

Jsme jednou z nejdéle fungujících českých reklamních agentur, moderní sdružení profesionálů z různých oblastí reklamy. Díky tomu jsme schopni pokrýt široké spektrum projektů. Specializujeme se také na organizaci eventů a wallmarketing.

www.arkadiaevents.cz    www.wallmarketing.cz