Nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét".
Tedy správným směrem.

Správný čas pro Wallmarketing? Pomůžeme vám s projektem.

12. 5. 2023

Sami to znáte nejlépe. Vymyslet nápad, nadchnout pro něj kolegy, zajistit rozpočet, vše zorganizovat, realizovat a věřit, že se výsledek bude líbit!

Máme za sebou stovky realizací a rádi vás provedeme celým procesem. Začít je to nejtěžší, ať už se jedná o vaši iniciativu, nebo úkol od managementu. Začátek projektu interiérového brandingu proběhne plně v naší režii, potřebujeme jen znát vaše představy. Nic neriskujete, k ničemu se nezavazujete.

A jak to všechno probíhá?

  • Přijedeme za vámi.
  • Poslechneme si vaši představu.
  • Prohlédneme si vytipované nebo společně vytipujeme vhodné prostory.
  • Pořídíme fotodokumentaci.
  • Připravíme mood board, jakým směrem by se mohl váš
  • Wallmarketing ubírat.
  • Poskytneme kvalifikovaný odhad nákladů.

 Co získáte?

  • Doporučení + mood board vizuálního stylu na míru vaší společnosti a jejím potřebám + cenový odhad.
  • Základní podklad pro další posun projektu v rámci firmy.

Začátek máme za sebou. Pokud má projekt Wallmarketingu zelenou, pokračujeme v přípravách.

 

Profesionální studie

Na základě odsouhlaseného stylu mood boardu připravíme konkrétní studii, která nastíní ideový a grafický přístup. Obvykle v rozsahu vizualizací na 3 konkrétní stěny ve vaší firmě. Koncept je zpoplatněn částkou 30.000 Kč bez DPH, ta je v případě realizace odečtena z ceny

Návrh grafiky a kalkulace

Po odsouhlasení studie společně vytipujeme místa, která jsou pro Wallmarketing vhodná. Rozpracujeme koncept na jednotlivé stěny. Zpracujeme předběžný odhad nákladů na dohodnutý rozsah.

Finalizace a příprava výroby

V této fázi probíhá ladění a finalizace jednotlivých motivů, která je zakončená zákresem motivů do půdorysu vašich prostor. Společně ladíme technickou proveditelnost.

Realizace a předání

Samotná instalace obvykle trvá několik hodin až jednotky dnů, dle rozsahu prací. Instalace probíhá za plného provozu. Vaše spokojenost je naší vizitkou, máme pro vás ještě bonus na závěr projektu. Profesionální fotodokumentace je plně v naši režii.

Body pro vás díky Wallmarketingu

Snažili jsme se maximálně zjednodušit samotný začátek projektu. Bezplatně vám pomůžeme nachystat úvodní záměr pro kolegy i nadřízené. Pojďte do toho s námi, Wallmarketing je vždy vnímán jako pozitivní zlepšení pracovního prostředí. 

Stačí jen zavolat na +420 724 668 212 – Luděk Rychtar, Project Leader Wallmarketing nebo vyplnit kontaktní formulář níže.

Napište nám