Nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét".
Tedy správným směrem.

Obaly z Arkadia.
Věda dělaná s lehkostí.

13. 9. 2023

Obal výrobku je jedním z hlavních faktorů ovlivňujících prodej. Pomáhá zvyšovat tržby stejně jako značka. Designu obalů věnujeme v agentuře zásadní péči.

Když je obal atraktivní, produkt mnohdy skončí v košíku i zcela neplánovaně. Začínáme vždy analýzou konkurenčních výrobků a analýzou prostředí, kde se bude prodávat. Všechny druhy prodeje a trhů mají své zákonitosti. V době, kdy se prodej zásadně přesunul do online, důležitost obalu ještě vzrostla. 

Vytváříme obaly, které pobídnou potenciální zákazníky ke koupi, které jsou originální a které se líbí. Nezáleží na tom, zda na trh zavádíte nové produkty, nebo inovujete stávající. 

Máme zkušenosti s grafikou, tiskovou přípravou i výrobou obalů napříč trhy, od FMCG, kosmetiky, hraček… až po průmyslové obaly. Fenoménem této doby jsou také „obaly“ na služby, tedy nejrůznější vouchery, vstupenky a poukázky.

Kvalita i kvantita

Jeden příklad za všechny. Dlouhodobě připravujeme produktové obaly pro společnost LKQ – dříve Auto Kelly. Pro několik privátních značek jsme zpracovali více než 500 aplikací v nepočítaně jazykových mutacích. Třeba i poslední obaly značky AUDURA určené pro launch na britském trhu.

Design vzniká v úzké kooperaci našich grafiků, DTP studia a zadavatele, který zná legislativní náležitosti a možnosti výrobce, jenž obvykle samotný tvar obalu definuje.

 Rádi s vámi projekt dopředu prodiskutujeme, doporučíme optimální postup a zpracujeme cenový i časový odhad pro přípravu. Budete příjemně překvapeni.

Napište nám