Obaly z Arkadia. Věda dělaná s lehkostí.

obaly_uvod_04
obaly_uvod_04

Obal výrobku je jedním z hlavních faktorů ovlivňujících prodej. Pomáhá zvyšovat tržby stejně jako značka. Je tedy klíčové věnovat designu obalů zásadní pozornost.

Tvorbě každého obalu nebo produktové řady obalů předchází důkladná analýza konkurenčních výrobků včetně analýzy prostředí, kde se bude prodávat. Všechny druhy prodeje mají své zákonitosti. Zvláště v této době se prodej zásadně přesouvá do online prostředí, ovšem to nijak nesnižuje význam obalu, ba právě naopak. Když je obal atraktivní, produkt mnohdy skončí v košíku i zcela neplánovaně. A právě proto je obal tak významný v procesu prodeje výrobků, ale také služeb. Fenoménem této doby jsou „balení“ na služby, tedy nejrůznější vouchery, vstupenky a poukázky.

Nezáleží na tom, zda na trh zavádíte nové produkty nebo inovujete stávající. Chcete dostat návrhy, které se budou líbit, budou originální a pobídnou potenciální zákazníky ke koupi. Dlužno říct, že samotný tvar obalu je většinou již daný výrobcem. Jeho design vzniká v úzké kooperaci grafiků, DTP studia a zadavatele, který zná legislativní náležitosti a možnosti výrobce.

My v Arkadia máme zkušenosti s grafikou, tiskovou přípravou i výrobou obalů napříč trhy, od FMCG, kosmetiky, hraček… až po průmyslové obaly. Ostatně, přesvědčte se sami.

 

Jsme připraveni pracovat i pro vás. Stačí napsat nebo zavolat.

Obaly z Arkadia.