NOTINOvítězí
v soutěži Zasedačka roku

Notino
Notino

Kreativní návrhy z dílny Arkadia umístěné na zdech kanceláří největší středoevropské internetové parfumerie NOTINO přispěly k prestižní výhře v soutěži CBRE Zasedačka roku 2017.

Arkadia již několik let aktivně využívá kancelářské zdi k marketingové komunikaci. Postupem času vznikl samostatný produkt – Wallmarketing by Arkadia. Dnes jej využívají ve stále větší míře jak firmy, tak architektonická studia při návrzích kancelářských prostor.

Když nás společnost KYZLINK ARCHITECTS vyzvala, abychom navrhli Wallmarketing pro interiéry NOTINO, viděli jsme v tom velkou výzvu. Kreativní tým v čele s art directorem Stanislavem Bílkem se s nadšením pustil do práce a stěny v nových prostorách už brzy zdobilo téměř 300 m² Wallmarketingu.

NOTINO své kanceláře přihlásilo do soutěže CBRE Zasedačka roku a zvítězilo v kategorii „Kancelář jako DNA firmy.“ Letošnímu ročníku soutěže vládla obrovská konkurence, z rekordního počtu 94 přihlášených firem vybrala odborná porota v čele s architektkou Evou Jiřičnou 42 finalistů, kteří se utkali v 9 soutěžních kategoriích.

A jak vidí ocenění pro NOTINO Luděk Rychtar, ředitel agentury Arkadia?
„Můžeme se pochlubit nejen aktivní účastí na projektu, který ocenila odborná porota, ale především jsme pyšní na celé dílo. Jak na kreativní koncept, tak i na grafickou jednoduchost a vyzrálost. Elegantně a sdělně jsme zkombinovali abstraktní objekty inspirované tvary kosmetických flakonů, čistou typografii, nápadité sayings a jemné barevné gradienty."

Máte-li pocit, že i vaše kanceláře by si zasloužily kreativně zpracované stěny, jste na správné adrese. Společně vymyslíme originální koncept i pro vaši firmu.