Kreativní voucher
na vás čeká do 31. ledna 2023

1000x800px_krea voucher_Arkadia
1000x800px_krea voucher_Arkadia

Chcete získat až 100.000,- Kč na vaše kreativní projekty? Je to jednoduché. Požádejte si o příspěvek, kterým JIC a město Brno podporují spolupráci firem a zkušených kreativců z Jihomoravského kraje. My se této akce účastníme letos už popáté a podařilo se nám společně získat celkem 7 voucherů pro naše nové klienty a realizovat 7 krásných projektů! V roce 2022 jsme tak například navázali spolupráci s brněnským startupem ROSTUTU.
Projděte si naši JIC Kreativní galerii a inspirujte se, na jaké kreativní projekty můžete získat příspěvek.

Co je kreativní voucher?
Je to jednorázová finanční podpora pro firmy z Jihomoravského kraje, které vytváří produkt nebo službu v hlavních sektorech Regionální inovační strategie nebo jsou součástí hodnotového řetězce takové firmy (jsou v subdodavatelském vztahu). Mohou ji využít na spolupráci se zkušenými profesionály, samozřejmě především s námi :-).
Voucher pokrývá 75 % ceny zakázky, a to až do výše 100 000 Kč. Firmy zaplatí celou zakázku a JIC jim pak voucher zpětně proplatí. Minimální celková hodnota zakázky je 50 000 Kč bez DPH.

Jaké podmínky musí firma splňovat?
Musí jít o firmu, obchodní společnost nebo družstvo (ne fyzickou osobu), která má sídlo nebo provozovnu v Jihomoravském kraji. Podle definice Evropské komise musí spadat mezi malé nebo střední podniky a nesmí sama podnikat v kreativních oborech. Žadatelem může být pouze firma, která vytváří takový produkt nebo službu, který je v souladu s definovanými prioritními sektory RIS JMK.

Podmínky jsou tentokrát velmi mírné.

Vaše firma:

·       Musí mít vlastní produkt či službu, nikoliv pouze přeprodej

·       Musí mít potenciál mezinárodní expanze

·       Musí mít sídlo nebo provozovnu zapsanou ve veřejné části obchodního nebo živnostenského rejstříku

·       Musí mít prokazatelnou historii = datum založení min. 3 měsíce před vyhlášení výzvy

 Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás.

 

Podívejte se na videoprofil společnosti rostutu, který je jedním z výstupů kreativního voucheru v roce 2022.