Nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét".
Tedy správným směrem.

HRňte to na nás. Spolupráce s HR nás naplňuje.

1. 5. 2024

Promyšlené a přesně zacílené kampaně v oblasti HR marketingu a Employer brandingu připravujeme se stejným zapálením, jako kampaně na prodej zboží a služeb.

Navrhujeme úspěšné koncepty HR komunikace, vytváříme projekty i celé kampaně. Pro velké nadnárodní korporace i české rodinné firmy. Setkáváme se pravidelně s HR komunitou Klubu zaměstnavatelů a pravidelně rozvíjíme svoje know-how. Taktiku i obsah HR projektů tak opíráme o nejnovější poznatky a zkušenosti.

Začínáme briefem a analýzou, jak jinak. Dokážeme se pak rychle zorientovat v problematice a individuálních potřebách zadavatelů, ať už jsou z HR, marketingu nebo managementu. Následuje taktická a kreativní část. Ať už se jedná o náborové kampaně, interní komunikaci, motivační programy, firemní eventy nebo třeba Wallmarketing. Díky správnému obsahu na správném místě oslovujeme správně ty správné lidi. Ostatně, vyžádejte si doporučení našich klientů nebo se inspirujte některým z našich úspěšných projektů.

Vše podstatné shrnul Luděk Rychtar – CEO Arkadia v podcastu „Jak na employer branding, interní komunikaci a Wallmarketing“ natočený v rámci série LÍDŘI A KMENY.
Poslechnout si jej můžete ZDE nebo dalších streamovacích platformách Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

Employer branding - Ingersoll RandEmployer branding - SALTEKEmployer branding - KOOPERATIVA

Napište nám