HRňte to na nás

Tutulka
Tutulka

Pomáháme HR managerům, marketing managerům a managementu tvořit HR MARKETING a EMPLOYER BRANDING. Připravujeme promyšlené a přesně zacílené kampaně v oblasti HR stejně, jako dělají firmy kampaně pro zákazníky, aby kupovali zboží a služby.

Navrhujeme koncepty HR komunikace (idea, kreativa, wording, komunikační kanály), zpracováváme potřebné výstupy a vytváříme projekty či celé kampaně buď zcela v naší režii, nebo využíváme prověřené nástroje a cesty našich klientů a pomáháme tvořit formu a obsah. Máme rozsáhlé zkušenosti s jednotlivými HR projekty i komplexním employer brandingem pro velké nadnárodní i české rodinné firmy. A to jak s komunikací ven, tak zejména dovnitř firmy. Využíváme proto osvědčené kanály a nosiče – NÁBOROVÉ KAMPANĚ – INTERNÍ KOMUNIKACI – MOTIVAČNÍ PROGRAMY – FIREMNÍ EVENTY – MOTIVAČNÍ PŘEDMĚTY – WALLMARKETING a mnohé další.

Cítíme se být součástí HR komunity a rozhodli jsme se proto podpořit projekt OSOBNOST ROKU V OBORU HR. Hlasovat pro vítěze můžete ZDE.
Systematická spolupráce s Klubem zaměstnavatelů, který projekt pořádá, je pomyslným vrcholem naší dlouholeté práce na poli HR marketingu a employer brandingu. Jsme přesvědčeni, že můžeme být platným partnerem vašeho HR týmu.

Prohlédněte si

Plánujete nabírat zaměstnance, komunikovat novinky či změny?

Chcete zvyšovat loajalitu a výkonnost zaměstnanců?

Potřebujete permanentní komunikaci v interiéru firmy?

Spolupráce s námi může mít pozitivní vliv na:

•  vyšší angažovanost zaměstnanců

•  snazší nábor nových zaměstnanců

•  lepší povědomí o značce zaměstnavatele

•  efektivnější prezentaci firmy

•  bohatší firemní kulturu

•  posouvání image značky 

HRňte to na nás!

 

Arkadia poskytla HR Support

ref_loga2022_01-01-01
ref_loga2022_01-01-01