Posuňte komunikaci firemního výročí o úroveň výše

28. 10. 2023

Mnoha našim klientům jsme pomohli posílit vnímání značky, zviditelnit se i získat nové zakázky. Výročí je hlavně skvělým marketingovým nástrojem, nejen mezníkem.

Každá strategie komunikace, a tedy i ta výroční, začíná definicí potřeb a očekávání. Následuje kreativní koncept, projektový plán a samozřejmě špičková realizace jednotlivých marketingových aktivit. Výsledek pak ještě znásobí jejich vzájemná synergie.

 1. Logo

  Narozeninové logo je základním stavebním kamenem pro komunikaci výročí.

 2. Denní komunikace i dárky

  O vašich narozeninách dáme všem vědět v každodenní komunikaci – objeví se v podpisech v mailu, na běžných propagačních předmětech, ale i dárcích.

 3. Kampaň

  Připravíme speciální kampaň nabízející klientům mimořádné služby či zvýhodnění spojené s výročím. Nebo přidáme prvky výročí do vaší stávající kampaně.

 4. Online 

  Připravíme formáty na sociální sítě, narozeninové záhlaví i avatary na jednotlivé kanály. Výročí zdůrazníme atraktivním videem nebo animací, která ukáže, co všechno jste dokázali a co máte před sebou.

 5. Oslava

  Vrcholem každého výročí je oslava, malá nebo velká, pro zaměstnance či klienty, den otevřených dveří nebo třeba ples...

Proč s námi?

Víme, jak profesionálně pracovat s tématem výročí, využít naplno jeho potenciál, ale i stylově jej oslavit. Máme za sebou mnohaleté zkušenosti a desítky projektů. Porozumíme vašim potřebám a vybereme ty správné služby na míru pro vás.

O všechno se postaráme, vaše úspěchy rozkřičíme do světa, uspořádáme oslavu, na kterou vy ani vaši hosté nezapomenete. Můžete se soustředit na práci a užívat si pozornost jako každý správný oslavenec.

Co o podobných projektech řekli naši klienti?

 

Spolupráce s Arkadia je pro firmu POINT CZ velmi důležitá. Během pěti let jsme společně dokončili více než 50 projektů, z nichž ty nejvýznamnější byly komplexní rebranding firmy a celoroční komunikace k 30. výročí. Náš růst podporují také akviziční materiály pro podporu obchodu, které společně připravujeme. Jejich kreativita nejenže přitahuje nové zákazníky, ale také posiluje věrnost těch stávajících. Arkadia mě nepřestává překvapovat inovativními nápady a samozřejmou profesionalitou. Jsou spolehlivým partnerem a já se těším na pokračování naší spolupráce. I díky ní jsme dosáhli význačných úspěchů, a já tak mohu důrazněji doporučit jejich služby.

Markéta Švábová – marketingový manager POINT CZ

Napište nám

Mrkněte na naše reference