Nepodporované zobrazení, otočte prosím na "portrét".
Tedy správným směrem.

Posuňte komunikaci firemního výročí o úroveň výše

28. 10. 2023

Mnoha našim klientům jsme pomohli posílit vnímání značky, zviditelnit se i získat nové zakázky. Výročí je hlavně skvělým marketingovým nástrojem, nejen mezníkem.

Každá strategie komunikace, a tedy i ta výroční, začíná definicí potřeb a očekávání. Následuje kreativní koncept, projektový plán a samozřejmě špičková realizace jednotlivých marketingových aktivit. Výsledek pak ještě znásobí jejich vzájemná synergie. Případovka pro POINT CZ představuje jednotlivé kroky, ale pokud máte radši videa, mrkněte sem.

 1. Logo

  Narozeninové logo je základním stavebním kamenem pro komunikaci výročí.

 2. Denní komunikace i dárky

  O vašich narozeninách dáme všem vědět v každodenní komunikaci – objeví se v podpisech v mailu, na běžných propagačních předmětech, ale i dárcích.

 3. Kampaň

  Připravíme speciální kampaň nabízející klientům mimořádné služby či zvýhodnění spojené s výročím. Nebo přidáme prvky výročí do vaší stávající kampaně.

 4. Online 

  Připravíme formáty na sociální sítě, narozeninové záhlaví i avatary na jednotlivé kanály. Výročí zdůrazníme atraktivním videem nebo animací, která ukáže, co všechno jste dokázali a co máte před sebou.

 5. Oslava

  Vrcholem každého výročí je oslava, malá nebo velká, pro zaměstnance či klienty, den otevřených dveří nebo třeba ples...

Proč s námi?

Víme, jak profesionálně pracovat s tématem výročí, využít naplno jeho potenciál, ale i stylově jej oslavit. Máme za sebou mnohaleté zkušenosti a desítky projektů. Porozumíme vašim potřebám a vybereme ty správné služby na míru pro vás.

O všechno se postaráme, vaše úspěchy rozkřičíme do světa, uspořádáme oslavu, na kterou vy ani vaši hosté nezapomenete. Můžete se soustředit na práci a užívat si pozornost jako každý správný oslavenec.

Co o podobných projektech řekli naši klienti?

 

Spolupráce s Arkadia je pro firmu POINT CZ velmi důležitá. Během pěti let jsme společně dokončili více než 50 projektů, z nichž ty nejvýznamnější byly komplexní rebranding firmy a celoroční komunikace k 30. výročí. Náš růst podporují také akviziční materiály pro podporu obchodu, které společně připravujeme. Jejich kreativita nejenže přitahuje nové zákazníky, ale také posiluje věrnost těch stávajících. Arkadia mě nepřestává překvapovat inovativními nápady a samozřejmou profesionalitou. Jsou spolehlivým partnerem a já se těším na pokračování naší spolupráce. I díky ní jsme dosáhli význačných úspěchů, a já tak mohu důrazněji doporučit jejich služby.

Markéta Švábová – marketingový manager POINT CZ

Napište nám

Mrkněte na naše reference